Karikatür Hediye


Hediye birçok kişi tarafından tercih edilen bir olgudur. Bu neden ile hediye sektörüne ilgi artmıştır. İlgi artışının sonucu olarak hala devam etmekte olan gelişmeler yaşanmaktadır. Bu gelişmeler hediye çeşitlerinin artması ve hediye alınabilecek mağazaların çoğalması olarak karşımıza çıkmaktadır. Hediye çeşitlerinin artışından sonra alınabilecek hediyeler arasında videolu tablolar, ledli baskılı kıyafetler ve karikatür hediyeler karşımıza çıkmaktadır. Teknoloji ve el ustalığı sayesinde gelişen hediyeler çeşitlilik kazanmaya devam etmektedir. Hediyelerin bu kadar rağbet görmesinde ki asıl neden ise hediyenin verildiği kişi tarafından hatırlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda hediye seçimi konusunda dikkatli olmak önemlidir.


Neden Karikatür Hediye


Akla gelen ilk sorularadan olan, Neden karikatür hediye sorusuna verilebilecek yanıt değerli bir kişiye alınan hediye sırasında seçici olmamak karşı tarafın kendisini değersiz hissetmesine neden olabilmektedir. Bu konuda karikatür hediye etmek karşı taraf için önemli ve hatırlatıcı bir hediye olmaktadır. Kişiye özel karikatür yaptırılabildiği için katikatürler karşı tarafa önemsendiğini hissettirmektedir.  Karikatür hediyeler ressamlar tarafından çizilen hediyelerdir. Bu hediyeyi yaptırabilmek için kişilerin ressamlara yapılacak resim için aslına bağlı kalınabilmesi için bir fotoğraf vermesi gerekmektedir. Bu fotoğraf yüz hatlarının belli olduğunu fotoğraf olmalıdır. Karikatür çizimi verilen resim üzerinden çizileceği için bu hususa dikkat edilmesi gerekmektedir. Karikatür hediyeler genel olarak 21x29,5 cm ebatlarında kağtlara çizilmektedir. İsteğe bağlı olarak karikatürler 29,7x42 cm ve 42x59,4 cm boyularında ki kağtlara da çizilebilmektedir. Bu hediye ressamlar tarafından genel olarak en kısa 3 gün en uzun 6 gün içerisinde hazırlanabilmektedir. Karikatürler kişilerin istekleri üzerine şekillendirilebilmektedir. Bu çizim sırasında ressamlar tarafından kişilerin mizahi yönleri öne çıkarılmaktadır. Bu çizimlerde yüz hatlarında detaylara girilmemektedir. Karikatürler de kişilerin yüz hatları kabaca çizilmekte ve kişilerin yüz hatları içerisinde göze çarpan noktaların abartılması ile şekillenmektedir. Karikatür çizimde asıl başvurulan nokta hayal gücüdür. İstenilen tüm kriterlere göre hediyeler şekillenebilmektedir.


Çifler İçin Karikatür Hediye


Karikatür hediyeler doğum günleri, yıldönümleri, yılbaşı ve sevgililer günü gibi tüm özel günler için tercih edilebilecek bir hediye türüdür. Bu hediye tüm özel günler için tercih edilebilsede en çok sevgiliye özel karkatürler yaptırılmaktadır. Mizah açısından önde bir hediye olduğu için çiftler için karikatür hediye çok tercih edien bir hediye seçeneğidir. Sevgiliye özel karikatürler tek ve çift yaptırılabilmektedir. Bu hediyelerde ressama fotoğrafların verilmesi gerekmektedir. Çift olarak yaptırılacak resimlerde iki kişininde yüz hatlarının açıkça belirlenebildiği fotoğraflar verilmesi gerekmektedir. Karikatür hediyeler çiftler için konseptlendirilebilmektedir. Karikatürler hayal edilen bir mekanda veya düğün fotoğrafı tarzında hazırlanabilmektedir. Bu hediye çeşitleri arka plana göre ve kişilerin çizileceği konsepte göre fiyatlandırılmaktadır. Tek karikatürler çift çizilecek resimlere oranla daha uygun fiyata yaptırılabilmektedir. Fakat çiftler arasında genel olarak iki kişi üzerine çizilen karikatürler tercih edilmektedir.


Sevdikleriniz için özel olarak yaptırabileceğiniz en güzel karikatür hediye modelleri çizerlerimiz tarafından özel olarak çiziliyor. Konusunu ve nasıl çizileceğini siz belirtin. Karikatürünüz sizlere özel olarak hazırlansın. Sevdiklerinize özel günlerinizde bu eğlenceli karikatürlerden çizdirebilir ve onlara bir ömür saklayacakları bu özel ürünü verebilirsiniz. Hediyesiz Olmaz en şık ve en yaratıcı tasarımlarıyla yeni hediye konseptini siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyor.  Birbirinden şık ve farklı tasarımla karikatistlerimiz tarafından hazırlanarak dilediğiniz şekilde sizlere özel olarak gönderiliyor. Sevgilinizin, arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın karikatürlerini çizdirebilir onlara unutamayacakları bir hediye kazandırmış olabilirsiniz.  Uygun fiyat, hızlı kargo ve kredi kartına taksit imkanı hediyesizolmaz.com'da sizleri bekliyor. iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.